@tolsimir_cz Oprávněně se nadává na fanoušky, kteří si na repre berou klubové symboly, ale u obsluhy stánku je to teda zase jiný level bizáru🤦♂️ #fotbal#fans#sport
112
0
Kudela the G.O.A.T
@kudelathegoat · 31.3.2026
Vladimír Coufal předvedl jeden z nejlepších poločasů své kariéry, Ladislav Krejčí výborně drží obranu a Pavel Šulc je prostě naprostej král. Rozhodčí opět šílenej. Teď prosím klidně totální terorismus, ale hlavně postup🇨🇿 #fotbal#sport#českárepre
106
1
Honza Zoufal
@HZoufal · 31.3.2026
Střela Jiřího Černocha byla naprosto skvělá, ale 17letý Petr Tomek právě poslal @hokejkv do semifinále extraligy.
Naprosto skvělá práce v souboji na brankovišti, přehled, hokejové IQ a přihrávka, díky které mohl Černoch zakončit.
Už jen kvůli němu jsem to Varům přál o něco víc. #hokej#extraliga#sport
Petr Tomek asistence na postupový gól a nejproduktivnější hráč celé série (2+4).
Radost sledovat toho kluka. 👌
Jen teda doufám, že nikoho ze svazu ani nenapadne tahat ho z rozehraného play off na MS U18 jako před lety Martina Nečase. #Hokej#MSU18#SportovníTalenty
Jonr wkracza na polski rynek z innowacyjnymi urządzeniami sprzątającymi. Dzięki dystrybucji przez Upun, oferują roboty i odkurzacze typu wet&dry z technologią AI. Cel na 2029? 15-20% udziału w rynku i miejsce w globalnej czołówce! #technologia#sprzątanie#očesku
Děkuju za všechny reakce, je to ohromující a ohromně zavazující.
Jdu do toho s respektem k tomu, jakou práci kluci v contentu Sparty odváděli za poslední roky. I k tomu, kam se celý tenhle obor v českém fotbale posunul. Klobouk dolů! 🎩
Před Spartou leží ohledně obsahu mnoho výzev. Věřím, že to zvládneme. Nebude to vidět zítra, ani za týden, ale postupem času ty věci uvidíte a budou vám doufám dávat smysl. V budoucnu se možná o plánech rozepíšu víc.
Odmala vím, že jediné přijatelné pro Spartu je být nejlepší. Soupeři to dělají skvěle, budou to těžký bitvy, ale chceme je vyhrávat.
Ještě jednou díky za krásný reakce! Teď fandit repre a od zítra…
The Game is On! 💙💛❤️ #fotbal#Sparta#content
133
1
AN
Andrej Babiš
@AndrejBabis · 31.3.2026
Jsem rád, že jsme po třech letech obnovili společné mezivládní konzultace se slovenskou vládou a dnes jsme jednali na zámku Nová Horka ve Studénce v Moravskoslezském kraji.
Se Slovenskem nás nepojí jen společná historie, ale dnes i spoustu společných témat a konkrétních projektů s přímým dopadem na občany obou zemí. Dnes to proto nebylo o politických deklaracích a floskulích, setkali jsme se v plných se sestavách, dva premiéři a dvaatřicet ministrů obou vlád, podepsali jsme dvě memoranda a řešili jsme konkrétní věci v oblasti energetiky, dopravy, zdravotnictví, bydlení nebo obranné spolupráci a dalších.
Naším společným zájmem je přesvědčit Evropskou unii, a hlavně Evropskou komisi, abychom společně řešili ceny energií, to se týká hlavně emisních povolenek ETS 1, které je potřeba okamžitě změnit. Mluvili jsme také o současné geopolitické situaci o ropné krizi způsobené konfliktem na Blízkém východě.
S premiérem @RobertFicoSVK jsme se dohodli, že naše vlády budou společně zasedat pravidelně a další jednání by se mělo uskutečnit ještě letos.
Děkuji všem za spolupráci 🇨🇿🤝🇸🇰 #Slovensko#Spolupráce#Energetika
111
19
DO
Doktor Punk - trnem v oku mnohým
@PunkTrn · 31.3.2026
To, že si necháme domrdat zemi slovenským estébáckým oligarchou a jeho věrnými pohůnky, polojaponským xenofobem s fašistickými sklony nebo sebestředným skoroděckem, který se klaní ruské šlapce Orbánovi je jen smutným důsledkem mentální kondice velké části národa.
Je mi na blití! #Slovensko#Politika#Společnost
565
44
Lucie Amálka 🌸
@LucieAmalka · 31.3.2026
@alenaschillerov Jste nechutná, stejně jako celý ten zájezd servilních idiotů s kolaborntem v čele. V novodobé historii jsme nezažili větší politickou potupu, ostudu a přenesený pocit hanby, než s tím, co předvádí ten váš kabaret. Paktovat se s Lavrovcema, ta krev na rukou je přenosná, vážená. #Politika#Společnost#Odstupování
Částky hovoří ve prospěch Dánů, ale historie v náš prospěch. Z 26 vzájemných zápasů Češi a Čechoslováci prohráli jen 3… Kluci, makejte. Dejte do toho srdce, věřím vám! @ceskarepre_cz 🙏⚽️🇨🇿❤️ #fotbal#českárepre#sport
104
0
Ivo Ryšavý
@CZMaximus · 31.3.2026
Mluví se tu o Chlápovi, Krejčovi a Kořenovi. Zcela zaslouženě. Ale za mě je gamechanger tenhle frajer.
Horyna je trochu v zákrytu, ale pro Spartu je to klíčový hráč, často je on ten první vzadu, blokuje střely, výborný i na buly.
Několik let zaslouženě nedílná součást Sparty https://t.co/b4Yz5PVtAl#Sparta#hokej#sport
Sakra. Lidi. Ovědomujeme si to? Uvědomujeme si to vůbec, do jakého průseru se naše zemička řítí? Co se nám o prodralo do parlamentu za lidi?
Prolhaný oligarcha se svou sektou bezpáteřních pijavic kterého z jedné strany podpírá trůtrů klub nevyvinutých incelů z Chladovy farmy a z druhé strany parta morálního trusu nosící trencle šité v Kremlu.
Každý den dosáhnout nové úrovně dna, každý den vypustí nějaký nový výkal ze své politické zadnice na hlavy všech občanů ČR. Všech. Včetně vlastních voličů. Tahle "vláda" není vládou nikoho. Nedá se to ani vládou nezívat. "Vládne" proti všem.
Roky kvičící prázdná hesla o bídě, přesvědčujíc rozumové abstinenty v naší zemi o levných a rychlých receptech a řešeních všech problémů čecho-lidstva, nyní jen sotva schopna házet zbytky drobečků okoralého chleba - sundání žluto-modré vlajky a šikana nepohodlných novinářů. Toť vše. Tohle je to, co jejich voliči dostali. Nic fuckin' víc. Před-hitlerovský nacizmus light.
Už je líp, pupíci? Už jsou levnější potraviny? Už vyděláváte více? Už jsou nižší sazby hypoték? Už je dostupnější bydlení? Už je více pracovních příležitostí? Už je dostatek doktorů? Už se vyřešili úkáčka?
Jaké to je, každý den více a více zapadat do království sebezapření, kde už se vám pomalu začíná drolit a opadat ta maska naivity, kterou jste si dobrovolně nasadili?
Mohli jsme jít další 4 roky směrem prosperity, jistot a hodnot. Místo toho jsme nejen otočili o 180°, ale ještě i vzhůru nohama.
A odsereme to všichni. Gratuluji. Good fuckin' job. #politika#demokracie#společnost
123
24
Marian Jurečka
@MJureka · 31.3.2026
Připojuji se ke gratulantům @Petra_Kvitova. Vždycky oslavujeme s našimi sportovci jejich velké sportovní úspěchy, za které si zaslouží náš obdiv, ale mít spokojenou rodinu a zdravé děti, to je věřím ve výsledku víc než titul z Wimbledonu. Vše nejlepší celé rodině a ať vám děti dělají jen radost. #Gratulace#Rodina#SportovníÚspěchy
108
6
iSport.cz
@isport.blesk.cz · 31.3.2026
Americká lyžařka Lindsey Vonnová se po ošklivém pádu a těžkém zranění na olympijských hrách poprvé svěřila s bolestivými vzpomínkami a otevřela možnost návratu k lyžování, i když právě prochází náročným procesem rehabilitace a léčby. #OlympijskéHry#LindseyVonnová#SportovníZranění
Americká lyžařka Lindsey Vonnová se po ošklivém pádu a těžkém zranění na olympijských hrách poprvé svěřila s bolestivými vzpomínkami a otevřela možnost návratu k lyžování, i když právě prochází náročným procesem rehabilitace a léčby. #OlympijskéHry#LindseyVonnová#SportovníZranění