Při všech těch slovech, která byla v emocích pronesena různými členy i nečleny vlády, je dobře, že nikoho nenapadlo nerespektovat rozhodnutí ústavního soudu.
Jedna věc je plácat něco na kamery, jiná je reálnými kroky způsobit ústavní krizi. #ústavníprávo#politika#emoce
102
2
Jura Háček 🇨🇿🇪🇺🇺🇦 (jirka maso :)
@jura_haczek · 21.6.2026
POV seš dcera Taťány Malé, co se doma svěřila, že se jí udělalo blbě po kratomu.
Babiš na celostátní CNN Prima: "Takže dcera Taťány Malé se pozvracela..."
Chápete to? Tu jeho nulovou EQ? A proč mu to vůbec někdo jako říká?
Tomuhle člověku bylo v STB jak v pokojíčku. https://t.co/5iPPmNZFrV#Kratom#Politika#EMO
187
10
Simmar
@Simmar_cz · 4.6.2026
Pět mrtvých během 36 h v práci, z toho dva mladší 35 let. Rodiny, pláč, emoce, tělní tekutiny, dým, mozkomíšní mok, tuny informací, hasiči, policisté, páry vyhaslých očí, které už se nikdy neusmějí...
Mám pocit, že mi praskne hlava. #tragédie#ztráta#emoce
327
2
Radiožurnál
@radiozurnal.rozhlas.cz · 3.6.2026
Psychoterapeutka Eliška Remešová popisuje, jak se v dnešní společnosti mění role mužů, kteří prožívají hodnotové vakuum, zatímco ženy hledají v partnerských vztazích spíše parťáka než tradičního živitele. #mužství#partnerskévztahy#emoce
Těžký život hokejových maminek. Krátce poté, co Konsta Helenius vstřelil při finále zlatý gól, jeho máma Maiju na tribuně omdlela.
„Vyskočila jsem a pak najednou ležela mezi sedačkami. Omdlela jsem. Přitom jsem neměla kapku alkoholu, takže to bylo poněkud trapné. Ale zanedlouho mi pomohli vstát. Byla to horská dráha emocí,“ líčila. #hokej#emoce#maminky
139
2
Jana Dubová
@janadubova21 · 29.5.2026
Tak tu mám něco pro všechny, kterým se v posledních dnech nelíbilo nový Ferrari. Nová Alfa Stradale totiž přesně ukazuje proč Italové pořád umí dělat auta, který nejsou jen výkon a tabulky, ale hlavně emoce. Ale samozřejmě čekám, že se okamžitě ozvou klasikové… 🙈 Hezký, ale jak často to jezdí? Alfista má dvě auta, jednu Alfu a druhý do práce. Alfistu poznáš podle toho, že obhajuje svoje auto ještě během čekání na odtah. Kdo nikdy netlačil Alfu, není pravej Alfista. Alfě neteče olej, Alfa si značí teritorium. Nejhezčí chvíle s Alfou? Když ji koupíš a když ji prodáš.
…a stejně by si ji půlka těch hejtrů tohle tajně postavila do garáže. ❤️ #AlfaRomeo#Automobily#Emoce
105
2
Lukáš Strašák Vala
@Lukas_Strasak · 11.5.2026
Dneska těžký vysílání s @FranzVos23 a @kalivoda_ole25.
Všechno jsme prošli.
Omluva za emoce na konci, snažil jsem se, ale ač to někdy nevypadá, taky jsem jenom člověk. Věřím, že to všichni pochopí.
Online kolem 16 hodiny.
Ať žije Slavia! https://t.co/wL7RNdGQRv#Slavia#vysílání#emoce
141
0
Lookin 🔴⚪️
@SKS111996 · 11.5.2026
Čím déle od soboty to je, tím více to bolí. Takhle emočně nijaký jsem se, co se fotbalu týče, fakt nikdy necítil.
Jsem aspoň rád, že Tvrdík hasí požár, co to jen jde, a za mě ho hasí dobře. Nebo hasí, on uhasit nejde, spíše tak nějak kontrolovat a nechat vyhořet to, co již chytlo. Ale stejně, s tím, co od soboty zaznělo… některé kroky měly určitě přijít dříve, ale po bitvě každý generál.
Neskutečně mě sere, že se TS k situaci nijak nepostavila, nevyjádřila a dělá mrtvého brouka.
A co mě sere ještě víc, že na mě pomaloučku polehoučku začínají na twitteru vyskakovat exoti, kterým se pomalu vrací odvaha a začínají sobotní dění omlouvat nebo dokonce schvalovat. Lidi, laskavě vás prosím, držte jazyk za zuby a šoupejte nohama… #fotbal#emoce#sport
233
3
Michael Durčák
@durcak_michael · 10.5.2026
Garantuju vám, že kdyby včera to naběhnutí na plochu neukončilo zápas, dnes bychom tu měli od známých firem velkou show.
Třeba že si za loket Chorýho může vlastně pomalu sám zase Sørensen a jak se hodnej klučina Douděra vlastně nechal strhnout jen emocemi. #sport#fotbal#emoce
Člověk, který by sám nikdy nepřekročil hranici, ji ve skupině překročí snadno.
Včerejší události na Slavii nebyly jen excesem, ale připomínka, jak rychle se emoce, anonymita a pocit „my proti nim“ mohou změnit v kolektivní zkrat.
Psychologie davu je neúprosná a z davu jde vždycky strach. #psychologie#davy#emocionálníinteligence
127
9
Franz Vosecký 🔴⚪️
@FranzVos23 · 10.5.2026
Ráno jsem chvilinku doufal, že to byl jen zlej sen
Nebyl. Jsem úplně zlomenej
Vlastní "fanoušci" nás všechny, celej klub, celou republiku Slavia okradli o životní zážitek, o oslavy titulu, o důstojnost
Vy všichni co jste tam vlezli, byste měli teď přijít, odevzdat permanentky, odevzdat veškerý klubový symboly a už NIKDY se nepřibližovat ke Slavii #Slavia#fotbal#emocemi
332
5
Vlajkonoš
@vlajkonos · 9.5.2026
Já jsem dnes očekával nezapomenutelný večer. A až do 97. minuty utkání to byla naprostá fantazie a horská dráha emocí.
Každopádně mi vyšlo, že na dnešní zápas hodně fanoušků nikdy nezapomene. https://t.co/sP6yWcmyf7#fotbal#emocie#fanoušci
126
2
Kudela the G.O.A.T
@kudelathegoat · 9.5.2026
Tohle je ještě horší, než si to nechat v tom nastavení otočit. Byli jsme kousek od splnění snu, na který bychom v dobrém ohledu nikdy nezapomněli. Místo toho je to obrovská ostuda.
Kluci ve druhém poločase podali skvělý výkon. A pak několik lidí tenhle zážitek vezme hráčům i fanouškům a na potenciálním titulu udělají obrovskou kaňku. Je mi smutno. Byli jsme od toho pár minut. #sport#emocionální#zážitky
140
1
JA
Jan Eichler
@Sigi_JE · 9.5.2026
Takhle naštvaného Pastu jsme ještě neviděli.
Po demolici v první třetině Game 4...
Je vidět, jak mu na úspěchu záleží. I proto by měl dostat céčko.
🐻🐻 #Hokej#Sport#Emoce
146
2
Pavel Bělobrádek
@PavelBelobradek · 6.5.2026
Motorky, Babiš tribe i pitomiovci jsou mistři v odklánění pozornosti od skutečně zásadních věcí🤷. Vrtěti psem par excellence🤦♂️ #politika#společnost#emoce
Na finale 2006 jsem koukal v nejaky hospode na Sardinii. Kdyz daval Campbell gol, rval jsem tak, ze to rozrusilo nejaky mistni stamgasty a skoro mne vyvedli. Tenkrat to nedopadlo. Tak treba ted…. https://t.co/n0DvlbzNh6#fotbal#emoce#finále
77
0
Future for Ukraine
@FutureFUkraine · 3.5.2026
Ukrajinský zpěvák Artem Pivovarov se procházel po Staroměstském náměstí v Praze, když zaslechl krásnou hudbu. Oslovil neznámého pouličního virtuóza s prosbou, aby zahrál jeho píseň — a vznikl z toho spontánní, silný moment přímo na ulici.
Všimněte si, kolik lidí se k němu přidává. Kolik hlasů zpívá spolu s ním. Ta píseň je plná touhy po domově, emocí, duše i vlastenectví. 💙💛 #hudba#vlastenectví#emoce
104
20
Ondřej Chramouský
@chramousky · 29.4.2026
Stále nejsem extra při smyslech, ale pojďme sezonu "dohrát". Bylo to nekonečných 14 let. Roky sraček, trapasů a málem i sestupu. Tenkrát 150km cesty na domácí zápasy, které jsem dopředu veděl, že prohrajem. Čekání se vyplatilo. Včerejší emoce si budu pamatovat do konce života 🏆 https://t.co/E4zuTTZj3N#fotbal#emoce#zážitky
112
1
Tiscali.cz
@zpravy.tiscali.cz · 23.4.2026
Rodina v Číně využila technologii umělé inteligence k vytvoření digitálního dvojníka zesnulého syna, aby ochránila svou nemocnou matku před šokem z jeho smrti, což vyvolalo kontroverze týkající se etiky manipulace s emocemi a pravdou. #UměláInteligence#Emoce#Etika