Přehled Příští prezident Bitva o média Nejlepší Česko Dobré zprávy Top tweety Zahraničí o ČR Top zprávy
Top tweety
výběr za 24 hodin · stránka 841
Zpět
Danuše Nerudová
Danuše Nerudová
@danusenerudova · 25.1.2026 16:50
Macinka opojen mocí a tím “co může”, škrtá pomoc ukrajinským dẽtem, aby ušetřil drobné. Jednání lidské hyeny. -
224 13
TW
tw_4136554833
@tw_4136554833 · 25.1.2026 15:30
@DarPutinovi Jsem na vás všechny, kteří přispíváte a pro které solidarita není abstraktním pojmem, neskutečně hrdý. V naší zemi je obrovské množství slušných a obdivuhodných lidí. Jen nejsou za běžných okolností tolik vidět a slyšet. Tady vidět jste a já vám za to moc děkuji. -
1 373 114
Marek Ženíšek
Marek Ženíšek
@zenisek_m · 25.1.2026 15:10
Dnes má narozeniny velký frajer. 🤝 Všechno nejlepší @ZelenskyyUa a děkuji vám za to, že pomáháte bránit svobodu a bezpečnost Evropy, včetně naší země. https://t.co/ziKIF78Bbo -
235 18
Transparency International 🇨🇿
Transparency International 🇨🇿
@Transparency_CZ · 25.1.2026 15:10
✍️ Zájem na jejich nezávislosti a nestrannosti je tak přímo provázán se zájmem na řádné a objektivní nakládání s veřejnými prostředky, tedy oblastí, ve které vláda Andreje Babiše dlouhodobě nevyniká, shrnuje v komentáři Kryštof Doležal, právník TI👇 https://t.co/BeDYnPdOM2
1 0
Evropská komise v ČR
Evropská komise v ČR
@ZEK_Praha · 25.1.2026 15:10
Jsem velmi ráda, že dnes mohu být v Indii. Indie a Evropa se jasně rozhodly. Pro strategické partnerství, dialog a otevřenost. Využíváme našich vzájemně se doplňujících silných stránek. A budujeme vzájemnou odolnost. Rozdělenému světu ukazujeme, že existuje i jiná cesta.
3 0
Dominik Hasek
Dominik Hasek
@hasek_dominik · 25.1.2026 14:50
Tady je velmi jasně řečeno, proč nejvyšší představitelé současné vlády jsou neskuteční lháři, kterým vůbec nezáleží na tom, aby nám spoluobčanům říkali pravdu. Jde jim pouze o zisk voličů za jakoukoli cenu. Tedy i tu, která škodí naší zemi. Tentokrát je to ministrině financí. -
176 14
Jaroslav Faltýnek
Jaroslav Faltýnek
@JaraEfko · 25.1.2026 14:40
Aleš @juchelka je fakt tragéd. Vyhrožuje @vaclavmoravec. Na otázku zda vláda poskytne L-159 Ukrajině, řekne, že experti se shodli, že je potřebují pro naši armádu, na námitku zda @karel_rehka není expert, odpoví, že je podřízen názoru ministrů. Co je tohle za mentální veletoč? -
345 17
Jakub Szántó
Jakub Szántó
@JakubSzanto · 25.1.2026 14:30
SOS Kyjev - rychlá sbírka na generátory a záložní baterie. Už jsme spolu vybrali přes 96 milionů. Těch 100 dáme! Jste skvělí!!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 https://t.co/oqFOFZtKrz -
142 10
Danuše Nerudová
Danuše Nerudová
@danusenerudova · 25.1.2026 14:10
Češi znovu ukazují, kým opravdu jsou. V době, kdy na Ukrajině panuje mráz a tma, se v Česku rozsvěcí světlo solidarity. A ve stejnou dobu předseda poslanecké sněmovny Tomio Okamura mluví o Ukrajině jako o problému, zpochybňuje pomoc a prodává strach. Tisíce českých občanů dělají naštěstí pravý opak a ukazují, že nejsme jako pan Okamura. Protože máme srdce, empatii a odvahu pomoci. Pojďme dnes společně zvládnout 100 milionů korun. Pokud můžete, přidejte se. I malý příspěvek má velký smysl @DarPutinovi . Děkuji všem, kdo se zapojili. Tohle totiž není jen sbírka, tohle je ta nejlepší zpráva o naší zemi.🍀🇨🇿🇺🇦 -
157 17
Barbora Mercury 🇨🇿✌️🇪🇺
Barbora Mercury 🇨🇿✌️🇪🇺
@MercuryBarbora · 25.1.2026 14:00
“Tak dost pane Moravče…” a ministr Juchelka začal mentorovat moderátora pořadu jen za to, že naznačil evidentní omezování osobních názorů ministra Zůny. Pěkná ukázka, jak špatně budou snášet konfrontaci s vyřčenou pravdou. https://t.co/2XENNPwliV -
638 31
Bojkot Babišových výrobků
Bojkot Babišových výrobků
@vyrobku · 25.1.2026 13:50
Přátelé, mastná Alča nám na sněmu hnutí ANO sdělila, že ČESKO patří v současné době k nejúspěšnějším zemím světa. Naše ekonomika je momentálně například šestou nejrychleji rostoucí ekonomikou na světě. Česko je bezpečné, máme robustný zdravotní systém, vyspělý sociální systém, nízkou nezaměstnanost i nízkou inflaci. JEN PANÍ SCHILLEROVÁ ZAPOMNĚLA DODAT PROSTÝ FAKT, že babišova vláda je u moci teprve pár týdnů, tedy její zásluhou to rozhodně není. A taky by mohla paní místopředsedkyně dovysvětlit, jak její vyjádření koresponduje s tvrzením před volbami, že je ČESKO SPÁLENOU ZEMÍ. 😉 -
169 17
Starostové a nezávislí
Starostové a nezávislí
@starostove_cz · 25.1.2026 13:40
Obrovský dík lidem, že teď pomáhají Ukrajině. Naše vláda to nedělá. 👉 @VlcekStarostove https://t.co/Jt1BVUFOH4 -
187 15
Jan Lipavský
Jan Lipavský
@JanLipavsky · 25.1.2026 13:30
Už i Slovensko má vůči Ukrajině více empatie než naše protiukrajinská vláda. Slovenský ministr zahraničních věcí Juraj Blanár se nebál vyjádřit solidaritu s lidmi na Ukrajině, poslat Rusku protestní nótu a uvolnit půl milionu eur na nákup generátorů pro školy, školky a nemocnice. Naše vláda mlčí, nebo se cynicky směje, když škrtá pomoc. Přitom v časech, jako jsou tyto, je solidarita to nejzákladnější, co můžeme nabídnout. Celé vyjádření 🇸🇰 ministra zahraničí naleznete zde: https://t.co/DaLWFqPWg7 - MZVaEZ SR - Vyjadrenie ministra J. Blanára k aktuálnej situácii na Ukrajine Bratislava 24. január 2026 – Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Juraj Blanár: „Po opakovaných útokoch Ruskej federácie na energetické ciele na Ukrajine vyjadru... https://t.co/DaLWFqPWg7
418 31
Vít Rakušan
Vít Rakušan
@Vit_Rakusan · 25.1.2026 13:20
Výroky Donalda Trumpa, že Amerika NATO nepotřebuje, jsou urážkou památky českých vojáků padlých v Afghánistánu. Když to není schopen říct slabý premiér @AndrejBabis, musíme to nahlas říct a ohradit se alespoň my. -
218 13
Paula
Paula
@Paula44212447 · 25.1.2026 13:00
Moc a moc děkuji @VlcekStarostove že při debatě se dvěma vládními demagogy na @CNNPrima zmínil sbírky peněz pro Ukrajinu a poděkoval všem dárcům! #díky ♥️ bylo to velmi milé. @DarPutinovi @Pametnaroda Btw Páťo @PatrikNacher prezident ČR je vrchním velitelem ozbrojených sil. https://t.co/TA3aAAmtch -
132 5
Dárek pro Putina
Dárek pro Putina
@DarPutinovi · 25.1.2026 13:00
95 600 000 korun jste už poslali na nákup generátorů pro Kyjev! Dáme dneska 100?🙏🫡 https://t.co/IFDrrq7jtN -
212 25
Pérák
Pérák
@prazskyperak · 25.1.2026 12:50
"NESNIŽUJME SE NA JEJICH ÚROVEŇ!" Když si chudáček kolaborant Sterzik postěžoval, že mu sebrali řidičák (podotýkám že v důsledku toho, že nesplnil povinnost zkontrolovat si vozidlo před jízdou), krom obvyklého brečení kolaborantů a jinejch sviní vyrojilo se nemálo morálních majáků stěžujících si že se nemáme snižovat na jejich úroveň. Tihle už mi serou skoro stejně, jak ta kolaborantská lůza. Nebyl jsem na světě, když sametem a “hlavně v klidu”, “hlavně slušně”, “nejsme jako oni” nechali jste zločiny komunismu nepotrestány. A co, že na lampách nebyl ten kdo tam patřil; navždy jste tím nechali ve společnosti zprávu že to asi nebylo tak hrozný. Nedokázali jste je ani zavřít; národ co s radostí uplatňuje kolektivní vinu kdykoli se mu to hodí a je to jednoduchá volba nedokázal jasně říct, co bylo špatně. Když mi bylo 6 let, rozhořela se informační válka o radar v Brdech. Jak dopadla? To vy, vy slušní, nechali jste vyhrát lůzu financovanou Kremlem. Když lezli po náměstích, když řvali do médií. Vyhráli a společnost si ani pořádně nevšimla, že někdo jinej prohrál. Nebylo mi ani 15, když už jsem naplno vnímal apatii společnosti k dění v Ukrajině; za to tak silný řev všemožných existencí, co vzali si prostor a ulici za své. Rus si vzal Krym a u nás bojovníci za мир pomalu povstali. Vy, slušní, nechali jste tady pobíhat Konvičky, Vandase a jiný zmrdy. A co kdo udělal? Parlamentní Listy rostly; Sputnik, aeronet a maily. Než jste si toho všimli, už to bylo všude. S COVIDem pak přišla naplno vlna hajzlů – ne zlatejch, pěkně smrdutejch -, a do čela začal se stavět pornoherec. A kdo co udělal? Když dezolůza začala dělat bojůvky, když společnost a soudržnost krvácela; vzletná slova o nutnosti stát při sobě a absurdní hostina na Karlově mostě. A teď? Už skoro celé čtyři roky je Evropa ve válce; prohráváme, tak silně prohrává západní civilizace informační válku zatímco Ukrajina prolévá krev. A zmrdi malý i velcí si tu nerušeně lezou. Na podzim ’22 Rajchl z pódia vyřvával k revoluci a vládu chtěli věšet, že si dovolila být na straně svobody – a Rakušan se nedávno Rajchla zastal, že hlavně nebejt zlej. Kdo jste co udělal Sterzikovi, Rajchlovi? Jak ta slušnost zafungovala, co vyřešila, kurva? Hlavně nebejt jako oni. Hlavně slušně. Hlavně opatrně. Sametově. Neurazit city, vždyť to jsou taky lidi! A co že nás chtěj vraždit? Slušně přece! Hlavně nebejt jako oni! A zatímco vy, slušní, se pomalu probouzíte a zjišťujete proti komu stojíte, nezapomenete zakřičet si, že hlavně slušně. Jo a – neříkejte mu že je pornoherec, vždyť si to přece chudák malej nezaslouží! PÍČU! Zmrdy nutno vyzmrdit. Protože dokud k řešení problémů s kolaborantskýma zmrdama stačí kus izolepy, kamera a trocha kreativity, ještě není prohráno. Morální majáky ať si šplouchaj, zmrdi si nic víc nezaslouží. Slušnost prohrála nejen volby; absence razance, absence odvahy a neustále brždění vlastní strany hlavně-aby-to-nebylo-moc je k hovnu. A jestli se, kurva, neprobudíte a nepochopíte, že s heslem “nejsme jako oni” se dostanete jen do propadliště dějin, pak je s náma ámen. -
165 13
Barbora Mercury 🇨🇿✌️🇪🇺
Barbora Mercury 🇨🇿✌️🇪🇺
@MercuryBarbora · 25.1.2026 12:30
Takový vrchní velitel ozbrojených sil, je evidentně sen každého vojáka! 🫡 Ten pohled na pana prezidenta je všeříkající🥹😍 https://t.co/bM03qgjLNC -
278 9
Miroslava Němcová
Miroslava Němcová
@Nemcova_Mirka · 25.1.2026 12:30
Za hranicí lidskosti je Macinkovo rušení psycholog. podpory dětem na UA. Putin nechal unést cca 20 000 dětí k poruštění, miliony jiných dětí přišly někoho blízkého. Pomáhat jim, je otázkou nejvyššího principu mravního. Macinka je hnusná, opovrženíhodná figura. -
282 25
H:o)nza Vojtko
H:o)nza Vojtko
@Ganapatijan · 25.1.2026 12:10
Vážená opozice, to co teď chceme všichni slyšet jsou vaše hlasy, když naše zbabělá vláda neumí a nechce mluvit @mzvcr @AndrejBabis @tomio_cz @petr_macinka @PiratskaStrana @ODScz @Vit_Rakusan děje se toho více než dost, nejen v USA, ale i na Ukrajině, v Iráku, v Gaze, ale třeba i v našich veřejnoprávních médiích a já bych tak nějak potřeboval vědět, že tu jsou za můj stát i lidé, kteří mají páteř, a kteří tak nějak po volbách mumlali něco, že to nedají vládě Andreje Babiše zadarmo. Dáváte a je to strašný to sledovat. Chci vědět, jaké interpelace položíte, jak píšete vlastní prohlášení za opozici, která nesouhlasí s tím co (ne)dělá naše vláda, jak sami prostestujete... a ne, storíčka a prohlášneí na sockách se nepocítají... -
165 25
← Předchozí stránka 841 Další výsledky →