Přehled Příští prezident Bitva o média Nejlepší Česko Dobré zprávy Top tweety Zahraničí o ČR Top zprávy
Top tweety
výběr za 24 hodin · stránka 843
Zpět
Miroslava Němcová
Miroslava Němcová
@Nemcova_Mirka · 25.1.2026 01:50
Naše armáda, naši vojáci, kteří padli nebo byli zraněni v misích NATO, Babiše nezajímají. Nezastane se jich a dovolí Trumpovi plivat na naše mrtvé. V prezidentské volbě se chlubil, že není voják, že je diplomat. Není ani jedno, je pouze ubohý bezcharakterní slaboch. -
728 60
Roman Kolář 🇨🇿
Roman Kolář 🇨🇿
@Ro_Kolar2 · 25.1.2026 01:50
Kdo si myslíte, že bude navržen na prezidenta za ANO sektu? Eben, či někdo víc věrný ANO? Já se přiznám, že jsem @prezidentpavel nevolil, protože jsem věděl, že na něj bude útočeno kvůli minulosti v KSČ. Nerudová byla víc čistá a taky jsem věděl, že ta její "kauza s diplomy" je jen účelovka na ni. Byla to chyba - kdybych se vrátil v čase, tak to Pavlovi dám hned v prvním kole. Je to prezident velmi kvalitní - snaží se spojovat národ, zval demoblok i ANO na společná jednání k důležitým tématům (což vůbec nemusel), když demoblok schválil něco, co se prezidentu nelíbilo, tak to vetoval (například příliš rychlé změny v důchodech) a také na politiky tlačil, aby řešili bezpečnost, dezinfo. Perfektně reprezentuje ČR, dělá o ní výborný obrázek v zahraničí a dělá i citlivá gesta, třeba když pozval šikanovanou holčičku z Ukrajiny. Je střídmý, nehledá pozornsot reflektorů - uniká mnoho příběhů, kdy šel do nějaké sbírky/charity a pomohl bez reflektorů, prostě sám. Doteď nemá žádné kauzy ani skandály a skutečně prokázal, že mu záleží na blahu ČR. Nenechal se ani proti náckovi Turkovi. A jak rád opakuju jeho odpůrcům: - štve tě hodně, že se Pavel za svou minulost u KSČ a VOJENSKÉ rozvědky (kde dostudoval po revoluci) opakovaně omluvil a přiznal ji, zatímco jeho protikandidát udavač z StB ji nonstop hájí? - štvě tě hodně, že vyhrál z minulosti poučený antikomunista, místo StBáckého komouše? - štve tě hodně, že máme po 20 letech prezidenta, pro kterého není demokracie sprostým slovem? - štve tě hodně, že vyhrál kandidát, proti kterému byli komunisti z KSČM i fašisté a také ruští nepřátelé, co podpořili StBáka? - štve tě hodně, že vyhrál kandidát, který přes 30 let bojoval za demokracii a svobodu v NATO? Nasazoval život s získal medaile? - štve tě hodně, že vyhrál kadidát míru, který posílá zbraně na obranu, místo toho, co by nechal Ukrajince beze zbraní vyvraždit rusáckými fašisty? - štve tě hodně, že vyhrál oceněný a uznávaný bývalý lídr NATO, místo dotačního čerpače, který rozbil republiku? - štve tě hodně, že prezident konečně reprezentuje ČR důstojně, bez kauz a je ve světě uznáván? - štve tě hodně, že prezident je lidem blízký, nechová se nabubřele, umí mluvit a není to žádný dotační mafián? Prostě tě štve, že projednou nevyhrálo větší zlo v podobě udavače StB a dotačního čerpače. -
133 12
Vojtěch Gibiš
Vojtěch Gibiš
@GibisVB · 25.1.2026 01:20
Pobouření i u některých republikánů. Hlavní poradce senátora Randa Paula. https://t.co/qIAy9mcJU1 -
221 10
Růžena Vonná Rajská
Růžena Vonná Rajská
@magdalenakos10 · 25.1.2026 01:20
Je mi hanba za naší vládu. Mlčící vládu sobců. Trump uráží naše padlé - vláda mlčí. I Slovensko se pohoršuje nad barbarstvím Rusů k civilnímu obyvatelstvu Ukrajiny- vláda mlčí. Češi sbírají miliony na pomoc mrznoucí Ukrajině - vláda mlčí a neposílá nic. Hanba 100x hanba ! https://t.co/bIGF1AoESs -
135 15
LU
Lukáš Valenta
@Lukas__Valenta · 25.1.2026 00:50
Zdeňku @hraba_z, co říkáte na ty MAGA vraždy? Nic, co? Ještě aby takové budižkničemu mělo názor. Děkuji. https://t.co/Xsd2VCtDVT -
195 10
MA
Matěj z Tetína
@matej_hlavaty · 25.1.2026 00:00
Žádná ochrana hranic, nechutná vražda. Fascinuje mě, kolik českých "vlastenců" tomu ještě tleská. Přestaňte si lhát. Vy nejste konzervativci. Mentálně jste zůstali hluboko před 89. Váš obdiv k "silné ruce", která střílí lidi, je úplně stejný jako postoj soudruhů, kteří schvalovali vraždy na naší hranici. Pohraniční stráž taky tvrdila, že jen chrání stát před živly. I tehdy tomu část lidí tleskala. Kdo obhajuje střílení lidí dnes v USA, ten by ho obhajoval i tehdy u nás na hranici. To není láska ke svobodě a právu. To je láska k diktatuře a totalitě. -
141 7
Jiri Jicha
Jiri Jicha
@jirik957 · 24.1.2026 23:40
To je skvělé!! Slováci, inspirovaní českou sbírkou, se také rozhodli podpořit nákup generátorů pro Ukrajinu! Téměř 5 000 Slováků již během několika hodin přispělo přes € 300 000 -
152 12
Miroslava Němcová
Miroslava Němcová
@Nemcova_Mirka · 24.1.2026 23:30
Premiérka, která Trumpovi nedovolí, aby znevažoval nasazení italských vojáků a brání jejich odkaz i čest. -
168 7
Marian Jurečka
Marian Jurečka
@MJureka · 24.1.2026 23:20
Konečně nastal ráj! Zatímco před volbami jsme byli podle hnutí ANO spálená země v naprosté chudobě, jen pár měsíců po volbách můžeme být podle paní Schillerové hrdí na naše bohatství a hrajeme Ligu mistrů. Dejte na mě, za pár měsíců tahle vláda vyřeší stárnutí populace, hned poté zařídí světový mír a nejpozději do 2 let budeme mít kolonii na Marsu. -
271 27
Jiří Pehe
Jiří Pehe
@JiriPehe · 24.1.2026 23:10
Americká ministryně spravedlnosti Pam Bondi prohlásila, že posílá do Minneapolis na pomoc údajně ohroženým migračním agentům—poté, co zastřelili dalšího člověka—další federální složky. Vyhrožuje guvernérovi Walzovi. Nástup fašismu v přímém přenosu. Nedopadne to dobře. -
201 14
Jakub Szántó
Jakub Szántó
@JakubSzanto · 24.1.2026 22:50
Přátelé, kamarádi bránící se Ukrajiny, už jsme na 87 milionech! To je naprosto úžasný! Pojďme dát 100 milionů na generátory a baterie. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 https://t.co/oqFOFZtKrz -
227 37
LU
Lukáš Kovanda
@LukasKovanda · 24.1.2026 22:40
Česko, země miliardářů... Počet zástupců v první stovce nejbohatších Evropanů: Polsko - 0 Maďarsko - 0 Slovensko - 0 Slovinsko - 0 Chorvatsko - 0 Estonsko - 0 Litva - 0 Lotyšsko - 0 Rumunsko - 0 Bulharsko - 0 Česko - 4 -
196 13
Marek Ženíšek
Marek Ženíšek
@zenisek_m · 24.1.2026 22:40
Já to na chalupě po pár hodinách vytáhl na „tropických“ 23 stupňů. Běhal jsem kolem kotle jak křeček, jen aby byla rodina v teple. Rakety mířící na energetickou infrastrukturu, aby lidi nemohli svítit a topit, jsou válečné zločiny. A ti, co to hájí, jsou stejní jak ten zločinec. -
149 9
Martin Dvořák 🌈
Martin Dvořák 🌈
@_MartinDvorak · 24.1.2026 22:20
Díky všem, kdo mi poslali nebo donesli nevypálené svíčky. V centru Razom pro Ukrajinu jsme z nich dnes vyrobili stovky zákopových svíček. Na maskovacích sítích jsem se taky podílel. Nešlo mi to, ale o to víc smekám před dobrovolníky pomáhajícími Ukrajině čelit ruské okupaci. https://t.co/EgCqOGLK2S -
152 9
Fráňa Šrámek
Fráňa Šrámek
@FranaSram_ek · 24.1.2026 21:50
Tohle je skvělý nápad a má to logiku. Via fb Norbert Trdnout: Nikdy jsem vás neprosil o peníze. Ani pro sebe, ani pro jiné. Na sbírky jsou tu jiní influenceři, co mají větší dosahy, hezčí fotky a míň keců o epistemologii. Vždycky jsem si říkal: Moje práce je dodat vám argumenty, abyste v hádkách s idioty nevypadali jako idioti. Peníze ať vybírají ti, co umí dojmout. Já umím jen nasrat. Dneska udělám výjimku. A vysvětlím vám proč. Dívám se na čísla té sbírky na generátory pro Kyjev. Plácáme se po zádech, že se vybralo 80 milionů. Super. Koupíme teplo. Koupíme světlo. Ale to je logistika. Mě na tom čísle zajímá něco jiného. 𝟒𝟕 𝟓𝟏𝟑 To je počet lidí, kteří poslali peníze. A tohle číslo je důležitější než ta suma. Proč? Protože Rusko (a naše pátá kolona, co mu tady leští kliky) se nás snaží přesvědčit, že jsme unavení. Že Ukrajina už nikoho nezajímá. Jejich hlavní sázka v roce 2026 je "únava materiálu". Sází na to, že nás to přestane bavit. Že nám to zevšední. Že budeme radši řešit cenu másla a že vláda je v tom nechá samotné a my tomu ještě zatleskáme. Těch 𝟒𝟕 𝟓𝟏𝟑 lidí je vzkaz. Je to statistický prostředníček všem, kdo doufali, že Češi vyměkli. V pondělí jsem psal článek "Už můžu začít křičet?". A vy jste mi psali: "Norberte, kdy bude 𝐝𝐞𝐦𝐨𝐧𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐞? Kdy půjdeme na Letnou? Kdy jim to ukážeme?" Tak poslouchejte. Je rok 2026. Demonstrace na náměstí nefungují. Mrznete tam, posloucháte projevy, které už znáte, máváte na lidi, co si myslí to samé, a vláda se vám směje z tepla, protože ví, že v pondělí musíte do práce. V post-faktické době je fyzická demonstrace jen ventil pro vaše emoce, ne nástroj změny. Chcete demonstrovat? Fajn. Uděláme to 𝐣𝐢𝐧𝐚𝐤. Spočítejte si to. Cesta na Letnou. Vlak nebo benzín. Dvě stovky? Tři? Čas, který tam strávíte. Svařák, abyste nezmrzli. Jste na pěti stovkách, ani nemrknete. Takže tady je moje výzva. Uděláme demonstraci, která přepíše narativ. Ty peníze, co byste projeli cestou na demonstraci, pošlete přes odkaz dole (tým "Norbertova Demonstrace"). Tohle je efektivnější forma protestu v 21. století. Místo abyste mrzli a křičeli do vzduchu, a pak se na sítích dozvěděli, že tam přišly "stovky lidí" zvedneme číslo "počet přispěvatelů" u té sbírky. A TO O HODNĚ. Jestli máte napjatý rozpočet, pošlete klidně padesát korun. Žádná pomoc není moc malá. Je to signál. Že si dal někdo tu práci. Že je nás hodně. Že my jsme ti normální. Včely! Pojďme generovat teplo! (odkaz na sbírku s referral "Norbertova Demonstrace" v prvním komentáři)⬇️ https://t.co/6xQnFOagOy -
140 29
Jan Lipavský
Jan Lipavský
@JanLipavsky · 24.1.2026 21:50
„Sadistická prasárna“ je rušit pomoc lidem v nouzi a ještě se u toho bavit – třeba rušit psychosociální péči pro ukrajinské děti. Takhle se rozhodně zahraniční politika nedělá. Celý rozhovor si přečtěte zde: https://t.co/C6ty6e6BOm - Lipavský o Macinkovi: Udělal sadistickou prasárnu. Exministr objasnil otázky kolem neziskovek Poslanec Jan Lipavský (za ODS) si v rozhovoru pro CNN Prima NEWS nebral servítky ohledně hodnocení ministra zahraničí Petra Macinky (Motoristé). Počínání svého nástupce v případě plánovaných škrtů v... https://t.co/C6ty6e6BOm
412 32
Poslední skaut™
Poslední skaut™
@Posledniskaut · 24.1.2026 21:50
Rozhovor @CNNPrima s @JanLipavsky: Projekty (které kritizuje Macinka) se u nás dělají už 30 let. I za první vlády Andreje Babiše... i díky podobným projektům se české ambasády, popřípadě náš stát jako takový, dostávaly k budoucím elitám v zahraničí a získávaly si kontakty... některé projekty dosud nebyly takto zveřejňovány, abychom neohrožovali lidi v cílových zemích. Pan Macinka se asi rozhodl, že chce, aby tam ty lidi zabili nebo zavřeli do vězení. Fakt nevím… Z jeho strany je to prostě prasárna. https://t.co/vqjWaZnW03 - Lipavský o Macinkovi: Udělal sadistickou prasárnu. Exministr objasnil otázky kolem neziskovek Poslanec Jan Lipavský (za ODS) si v rozhovoru pro CNN Prima NEWS nebral servítky ohledně hodnocení ministra zahraničí Petra Macinky (Motoristé). Počínání svého nástupce v případě plánovaných škrtů v... https://t.co/vqjWaZnW03
172 17
Sporťák
Sporťák
@SportakCZ · 24.1.2026 21:30
Rychlobruslař Metoděj Jílek dnes skončil v Inzellu v závodě na 5000 metrů v osobním rekordu na druhém místě a v 19 letech se stal celkovým vítězem letošního ročníku Světového poháru na dlouhých tratích.👑 https://t.co/ErTTIQYLUz -
187 1
Miloš Vystrčil
Miloš Vystrčil
@Vystrcil_Milos · 24.1.2026 20:50
Dnes Vysočina Aréna. Byli jste úžasní. Velká gratulace naší štafetě k 🥉. 🎉👍👏 https://t.co/GhiigD2Otw -
160 1
Miroslava Němcová
Miroslava Němcová
@Nemcova_Mirka · 24.1.2026 20:30
Biatlon, Nově Město na Moravě, neopakovatelná atmosféra a dnes bronzová medaile ve smíšených štafetách po strhujícím finiši Michala Krčmáře. Nechali jsme tam hlasivky, nádherný závod. https://t.co/c7N4HGLn4V -
149 1
← Předchozí stránka 843 Další výsledky →