Slavia vedla, vyrovnala, ale nakonec prohrála v utkání, které přineslo 6 gólů.
Jak se vám zápas líbil a jak hodnotíte výkon Slavie? https://t.co/drvdmSRygN -
175
0
Sporťák
@SportakCZ · 22.1.2026 00:20
Vasil Kušej proti Barceloně
🔸ukončil po 476 minutách čekání Slavie na gól v LM
🔹vsítil nejrychlejší gól Slavie v hlavní fázi LM
https://t.co/6mH0HBDX1m -
158
2
Vláďa Foltán 🇪🇺 🇨🇿
@VladaFoltan · 22.1.2026 00:20
Spousta z vás (a s vámi zbytek světa) dnes slyšela, že si senilní Donald během blekotání v Davosu pletl Island s Grónskem. Opakovaně.
Úroveň propagandy, kterou tlačí jeho režim, dokonale teď ilustruje Donaldova mluvčí.
Prostě se to nestalo. Nepletl nic. Vyřízeno. 👍 -
150
5
Barbora Mercury 🇨🇿✌️🇪🇺
@MercuryBarbora · 22.1.2026 00:20
Ta radost policistů, když se jim podařil pit manévr, na ujíždějícího muže pod vlivem drog, je úplně úžasná.🥹 https://t.co/OMXhjUwW3m -
156
2
jedlenka
@jedlenka · 21.1.2026 23:40
Když jsem to tam posílala, bylo tam něco přes 600 tisíc. Teď po hodině je tam o milion víc. 🥹 Mě prostě nepřestane dojímat, jak si tak strašně solidární národ může zvolit takovou bandu kolaborantských kokotů. https://t.co/bYl6LWj32Y -
185
7
Robert Ágh
@reflektorbob · 21.1.2026 23:20
Označili to za zločin proti důchodcům.
Žalovali to u Ústavního soudu.
Ve volbách jim slíbili vrátit krádež Fialovy vlády.
Snížení valorizace důchodů z června 2023.
Dnes ANO svůj slib zrušila.
Ekonomicky dobře.
Byla by to rozpočtová katastrofa.
Ale s důchodci si vytřeli zadek! -
211
19
Jindřich Šídlo - NEW
@JindrichSidlo2 · 21.1.2026 23:10
“Jako občan bych hlasoval jinak než jako poslanec” je ta nejupřímnější věta, jakou můžete ve sněmovně slyšet. -
318
9
Marek Ženíšek
@zenisek_m · 21.1.2026 22:50
Andrej Babiš se podle svých slov setkal v Davosu s finským prezidentem Štábem.
Omlouváme se všem Finům, nechceme vám měnit prezidenty a klidně našemu premiérovi říkejte taky třeba Bureš. Stubb sem, Štáb tam, Babišovi to je jedno🙂
🇨🇿🤝🇫🇮 -
Jak oslavit gól proti Barceloně? Třeba jako Vasil Kušej. S bosou nohou a kopačkou v ruce. 😎 https://t.co/RgDmBCaLsb -
198
1
SK
SK Slavia Praha
@slaviaofficial · 21.1.2026 22:00
🔥🔥🔥 VASKA VAMOOOOOS
Rohový kop prodloužil na zadní tyč Tomáš Holeš a Vasil Kušej donesl v zubech míč do branky! 👊 #UCLhttps://t.co/RxZZFRFhL8 -
215
8
jedlenka
@jedlenka · 21.1.2026 21:30
Musím se k něčemu přiznat:
Já si teda taky myslela, že Grónsko je kus ledu.
Na mapě bylo bílý.
Mně bylo šest.
A nebyla jsem ani trochu prezidentkou USA. -
198
1
Dárek pro Putina
@DarPutinovi · 21.1.2026 21:20
WOW! Na nákup generátorů pro Kyjev jste za dvě hodiny poslali už jeden milión korun! (počítadlo má zpoždění). To budou přátelé z Nadačního fondu @serhiyprytula koukat! Jste skvělí, myslím, že první generátory z těchto peněz doručíme ještě tento týden! Děkujeme, kloubouček! https://t.co/rmyg30hSxC -
209
35
Marie Bastlová
@MarieBastlova · 21.1.2026 21:10
"ČR nesmírně poškodí v zahraničí, pokud by měla trestně stíhaného premiéra. Není to v zájmu většiny národa. Proto budu hlasovat pro nevydání. ... Jako občan bych ale hlasoval jinak než jako poslanec."
#ptamseja a poslanec Motoristů Miroslav Krejčí
https://t.co/cbZXcoP1iO - Chtěl bych elektronické přihlášky i pro školky a základky, říká poslanec Krejčí - Seznam Zprávy Vládní hnutí ANO i Motoristé před volbami slibovali zásadní reformy českého školství. Spolu s mnoha odborníky i zástupci průmyslu vyčítali kabinetu Petra Fialy, že se změnami ve vzdělávání víc... https://t.co/cbZXcoP1iO
133
7
Petra Pecková
@PPeckova · 21.1.2026 21:00
Miroslava Krejčího jsem si za jeho práci na digitalizaci přijímaček na střední školy vážila. Teď vypadá jak týraný muž, který se sám na sebe nemůže podívat do zrcadla. -
143
5
Jie
@jietienming · 21.1.2026 21:00
Dost mě baví, jak se tu před volbami furt jelo, jak je ANO populární u mladých lidí a dělá skvěle kampaň pro ně.
Nepřekvapivě se ukazuje jaká je to úplná blbost, protože SPOLU, STAN a Piráti dohromady měly u lidí do 24 let kolem 67-70 %.
Nicméně "krásných" 50+ % u lidí starších 65 let jasně ukázalo, že tahle země není pro mladý. Tak díky. -
210
15
kutil onda
@antdo5 · 21.1.2026 20:30
Vláda nevzdělané lůzy nebude zveřejňovat čísla o ukrajinských uprchlících. Já to vcelku chápu, vyšlo by najevo, že jsou pro naši zemi užitečnější než sbírka dementů, co nám vládne... -
201
15
Lazz Lazz
@Lazikkkk · 21.1.2026 20:20
„Čeho Rusko dosáhlo za 4 roky války?“ – finský prezident vynesl tvrdý verdikt
Finský prezident Alexander Stubb vysvětlil, proč je Putinova válka neúspěchem ve všech směrech.
Podle jeho odhadu jsou výsledky pro Rusko následující:
- okupováno je asi 20 % území Ukrajiny
- asi 1 milion zabitých a zraněných
- sféra vlivu se zmenšila, místo aby se zvětšila
- ekonomika je podkopána: inflace ~30 %, sazby ~16 %, nulový růst, rezervy tají
- brzy nemusí stačit peníze ani na výplaty vojákům
Verdikt: válka se stala strategickou porážkou Putina.
Výsledek pro ostatní:
- NATO se rozšířilo
- Ukrajina se stala evropskou zemí
- Evropa výrazně zvýšila výdaje na obranu -
188
14
Jura Háček 🇨🇿🇪🇺🇺🇦 (jirka maso :)
@jura_haczek · 21.1.2026 20:10
Jedinýho, koho dnes Trump neurazil, byl Putin.
Asi bych nikdy nečekal, že uslyším amerického prezidenta vyhrožovat Evropě, že on má nejlepší zbraně, letadla, lodě... a tak má dostat Grónsko.
Takhle v jednom projevu ponížit Dánsko, NATO, Kanadu, Ukrajinu, Izrael, Macrona i jeho brýle, to je teda síla.
Fakt nevím, kolik bych toho musel vypít, abych byl tak střízlivý jako Radek Vondráček a viděl v tom tu nadsázku, jak říkal včera.
Ona v tom totiž žádná není. On to Grónsko chce.
Jak se to asi poslouchá Nacherovi, Hrabovi a dalším těm fanatikům s červenou čepicí... -
503
40
AN
Andrej Babiš
@AndrejBabis · 21.1.2026 20:10
Dva dny na Světovém ekonomickém fóru v Davosu! Skvělá příležitost sejít se s lídry z celého světa, podpořit export a investice českých firem i do zemí mimo Evropu a taky vzájemný turistický ruch. Všechny země jsem taky samozřejmě pozval, aby přišly investovat k nám do České republiky.
Jsem rád, že jsem se mohl setkat se šesti prezidenty, pěti premiéry a dalšími ministry i špičkami byznysu nebo šéfem NATO. Byl to maraton, 16 schůzek, ale je z toho spoustu konkrétních projektů, na kterých naši ministři můžou okamžitě začít pracovat.
S prezidentem Vučićem jsme se dohodli, že se Česká republika určitě zúčastní Expo 2027 v Srbsku a bude tam mít vlastní pavilon. Dal jsem si také úkol otevřít ambasádu v Ománu. Do Ománu jezdí stále více českých občanů na dovolenou, a proto jsme se bavili i o otevření přímé letecké linky do Maskatu.
Bylo toho ale mnohem víc, pusťte si video 😎 -