🤔Náhoda? Nemyslíme si …
TI již v listopadu loňského roku varovala před vládní nominací Martina Šebestýana na post ministra zemědělství.
@SeznamZpravy 📰 https://t.co/Y8wvFem6oAhttps://t.co/qnAha6sF8f
0
0
Vavrinec Hradilek
@VHradilek · 15.1.2026 10:00
Diky Dominiku. Ja letos chtel jet na zavody do USA. Ale nepojedu. Ano uz si mohu vybirat - nastesti. Ale nikdy by me nenapadlo, ze budu bojkotovat sportovni akci v USA. A to tam je za dva roky OH ;( -
920
52
Poslední skaut™
@Posledniskaut · 15.1.2026 10:00
"Babiš toho má dost. Řeší hodně problémů se vznikem vlády a kolem Filipa Turka a vůbec se mu nehodí, aby se ho teď novináři ptali na Doksanského, tedy poslance ANO. Všichni vidíme, jak to vypadá, v Sionu šlo o děti," řekl @FORUM_24 zdroj z hnutí ANO.
https://t.co/8XOsFBcg0Zhttps://t.co/sNdXPteGJQ -
1 043
65
Barbora Mercury 🇨🇿✌️🇪🇺
@MercuryBarbora · 15.1.2026 10:00
Mám tušení, že tohle v poslední době zažívá každý z nás, nejen pan prezident. 😊 https://t.co/r0sGeLJxDj -
2 840
274
neČT24
@42TCen · 15.1.2026 09:30
😀Karel Havlíček se pustil do Pirátů kvůli jejich šaškárně ve Sněmovně:
„Piráti tady dnes začali couvat, když chodili k tomu pultíku, z mého pohledu měli chodit kanálem, a nikoli pozadu. Protože za to, co způsobili se stavebním řízením, co způsobili se stavebním povolováním, tak za to si neslouží nic jiného.“ -
913
71
aacko
@aacko7 · 15.1.2026 09:20
V socialistickem pekle Velke Britanii nyni tamni rezim perzekuuje deti za sdileni vtipu s kamarady v soukromych zpravach.
Tamni rezim je vice brutalni kazdym dnem. https://t.co/jN4G67JwMW -
Zítra se vrátím do ČR. Kde prosím mohu najít na @CT24zive @CNNPrima a @tvnovaofficial zprávy a diskusní panely k tomu, že @AndrejBabis nevyřešil svůj střet zájmů a obelhal tak nejen @prezidentpavel ,ale i všechny občany našeho státu? -
947
103
Dojnice
@dojnice · 15.1.2026 08:40
Nejotřesnější na tom není ta perverzní zrůdnost íránského režimu, ale mlčení těch, kteří v ulicích evropských měst vyřvávali něco o právech palestinského lidu. https://t.co/0WQ0HWDyqO -
1 152
83
Petr Fiala
@P_Fiala · 15.1.2026 08:40
Vláda Andreje Babiše je vláda destrukce, cynismu a sobectví. Dělá naší zemi ostudu a důvěru si nezaslouží. https://t.co/Y7gJwe7Koi -
1 008
83
Lucie Bartošová
@LucieBartosova_ · 15.1.2026 06:40
Vláda Andreje Babiše se vykašlala na nás, mladé lidi! ⚠️
Sliby slyšíme pořád. Ale odpověď na otázku „kdo to zaplatí?“ ne. Nechci žít v zemi, kde se prodává pohádka a až potom se nám mladým pošle za ni účet. Tohle není politika pro budoucnost. Tohle je hazard!
Toto je jeden z mnoha důvodů, proč nemůžu dát důvěru vládě Andreje Babiše. -
Předsedo @AndrejBabis, volal Gerasimov, jestli byste nevěděl, kam to na Ukrajinu přímo posíláme, že by se na to přiletěli podívat. Písněte mu, ju... -
620
39
MA
Martina Fraňková
@PrahyTeta · 15.1.2026 04:30
Zapla jsem Sněmovnu.
Jakýsi Husák obtížně slabikuje cosi o dopravě na úrovni XV. sjezdu KSČ.
Vypínám Sněmovnu. -
701
20
Vladimír Votápek
@votapek532 · 15.1.2026 04:20
Mezi mnoha slovy o tom, proč si podle opozice vláda Andreje Babiš nezaslouží vyslovení důvěry, by neměla zapadnout jednoduchá myšlenka:
Premiér Babiš by měl být ze své funkce bez odkladu odvolán, protože ve stanovené lhůtě nezhojil konflikt zájmů podle zákona č. 159/2006 Sb., zákon o střetu zájmů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízení EU 2018/1046.
Zklamal tím důvěru prezidenta a nemůže nadále vykonávat funkci předsedy vlády ČR.
https://t.co/oHDtJQhbp2 -
610
113
Petr Honzejk
@PetrHonzejk · 15.1.2026 04:20
Se zájmem sleduju vystoupení mladých poslankyň @PiratskaStrana a @starostove_cz ve sněmovně. Jsou často hodně nervózní, ale to přejde. Když si vzpomenu jakej knedlík v krku jsem měl v roce 1989, když jsem měl poprvé veřejně mluvit k většímu počtu lidí, tak si říkám, že dotyčné dámy jsou vlastně ještě v klidu. Podstatné je, že obsahově jsou jejich proslovy kvalitní, dobře napsané, odborně vyfutrované. Žádné jakešovsky nesouvislé blekotání, na které jsme si pomalu začali zvykat. Zdejší politika ještě v háji není. -
819
35
Roman Maca
@_Roman_Maca · 15.1.2026 03:30
Tohle je klasika. Kdyby v Rusku vypadl internet, na sociálních sítích u nás by se také odmlčela řada těch "obyčejných lidí", co jen mají obavu, že nás Západ zatáhne do války a kvůli podpoře Ukrajiny nebude na důchody a že bez ruského plynu tady všichni zmrzneme. 🤷♂️🤷♂️🤷♂️ https://t.co/TNASTfonSw -
1 084
122
Jiří Hrebenar
@gisat · 15.1.2026 03:20
Nejlepší bylo, když se Radim Fiala ve Sněmovně rozčiloval, že je někdo odvoláván za politické názory a přirovnával situaci k Severní Koreji, na což mu Ivan Bartoš připomněl, jak sám Fiala zneuctil svobodu slova, když točil ponižující videa se Zunou a šikanoval ho za jeho postoj k pomoci Ukrajině.
Tomio Okamura si evidentně Fialův projev užíval -
657
24
Petr Fiala
@P_Fiala · 15.1.2026 03:20
Andrej Babiš nám svým programem fakticky říká, že žijeme v idylickém světě, světě bez konfliktů a základních rizik. Ve světě, kde se nemusíme rozhodovat o ničem podstatném.
To není pravda, to je lež. https://t.co/yxYGVAPn6U -
833
65
Martin Kupka
@makupka · 15.1.2026 02:30
První pravdivá věta dnešní sněmovny zazněla od Petra Macinky: „Myslím, že jsme v zahraniční politice udělali zásadní obrat.“
Jednu věc však pan ministr zapomněl dodat. Je to obrat směrem od dobré a srozumitelné politiky k politice švejkování. Od jasných a čitelných postojů směrem ke zmatku. -
1 075
61
Pavel Blažek
@blazek_p · 15.1.2026 02:30
Kdybych byl Ukrajinec a po probděné noci pod ruskou palbou se dozvěděl, že ti, kteří mají denně plná ústa osudu mé země a loví na tom bez uzardění hlasy, chodí v českém parlamentu pozpátku, místo aby cokoli kloudného dělali, musel bych si pomyslet asi toto : “Má li Ukrajina na Západě zastání u takových šašků a nicmochrů, kteří si jen zábavně hrají na politiku a tím i válku, pak to má ten Putin snazší, než jsem si doposud myslel.” -