Letěl jsem s cestovní kanceláří TUI na Mallorku, letadlem společnosti Eurowings. Trochu mě překvapilo, že u přepážek k odbavení neseděla obsluha, byly to jen automaty pro odevzdání kufrů. V prostoru před přepážkami mě pracovnice směrovala na samoobslužné kiosky. S tím jsem se u odletu s cestovkou z Prahy setkal poprvé. Kdo to dělal poprvé, zápasil s tím. Jedna paní prohlásila, že to nezvládne. Obsluha ji nakonec poslala na úplně jinou přepážku, zřejmě jako nouzové řešení. Byl to zmatek.
Samoobsluha na letišti. Na odbavení u přepážky už se nemůžete spoléhat
novinky.cz 27. 6. 2026