Agrobaron brečí,
že ho lidé nezvolili prezidentem..😩
Agrobaron brečí,
že není ve střetu zájmů..😩
Agrobaron brečí,
že mu Fiala zanechal
bordel ve státní kase..😩
Agrobaron zadluží ještě více stát a pak bude brečet,
že za inflaci může ČNB..😩
Agrobaron stále brečí..😩 https://t.co/zR7VqokkvW#politika#ekonomika#volby
113
15
Vít Rakušan
@Vit_Rakusan · 23.6.2026
Haló, @AndrejBabis, pořád všechno dobrý? Kdy ukončíte tuhle ostudnou epizodu a ministryni Mrázovou odvoláte? #politika#Česko#odhady
112
11
Honza Palička
@HonzaPalicka · 23.6.2026
Pár známých a kamarádů, co volili jak Petra Pavla, tak Motoristy znám. Jen teda po té bezobsažné infantilní klauniádě a dělání rohožek Babišovi by teď většinou už nevolili ty Motoristy. Ale asi se pan Macinka ptal hodnotnějších lidí, např straně oddaných influencerů a sponzorů, co se jim teď skládáme na erární posty, pro něž nemají kvalifikaci. Snad o tom aspoň v pracovní době natočí veselá videjka na instáč. #Volby#Politika#Influenceři
108
3
Poslední skaut™
@Posledniskaut · 23.6.2026
"Jeho zdůvodnění (proč Filipa Turka nejmenuje ministrem) se mě hluboce dotýká, v nejbližších dnech podám žalobu na ochranu osobnosti a budu žádat, aby se mi prezident omluvil,“ řekl Filip Turek novinářům v lednu při návštěvě Ukrajiny. https://t.co/7GLsNW2EJi#politika#žaloba#osobnost
129
4
Jana
@JanaKriz2204 · 23.6.2026
Tak @DolphSegal vyzývá prezidenta, ať je chlap? Sliboval žalobu na Hrad, ale doposud nic, velká gesta vystřídalo ticho. Poslanec a zmocněnec, co se ze všeho vymluví přes „půjčený mobil“ a jehož vrcholem je závod s dětmi, chce někoho školit? Chlapče, chlapské chování vypadá jinak. #politika#DolphSegal#chlapství
@makupka Vysvědčení rozdali voliči. A ti vás vyhnali ze Strakovky za lhaní, neschopnost a hnusnou totalitu #politika#vysvědčení#demokracie
116
2
PE
PetrHolec
@PetrHolec · 23.6.2026
V Česku začalo řádit šílené stvoření jménem @dagmar_peckova. Doteď žila v Německu, odteď chce ale žít za naše peníze v důchoďáku jménem Senát‼️🫣 #Česko#Senát#Politika
116
9
Poslední skaut™
@Posledniskaut · 23.6.2026
"Dětinská vzdorovitost, která dovedla vládu až k ústavní žalobě, je jedna věc (a teprve zjistíme, zda bude potrestána). Druhou - a daleko vážnější - je, že kdo šetří na obraně, kope si vlastní hrob," píše @mschmarcz.
https://t.co/yOS5s08pvchttps://t.co/rE8wG5XLUg#vzdor#obrana#politika
118
4
🍀Tomáš Doupal 🇨🇿
@TomasDoupa39474 · 23.6.2026
Ještě neví, jaký bude výsledek Ústavního soudu, ale už teď je na něm vidět, že je posraný strachy.
Odpovědi typu : "já jako tomu nerozumím" si strč do prde.., bonzáku‼️ https://t.co/9zWOTlsRWl#ÚstavníSoud#právo#politika
107
3
Jan Betlach ✡️ 🇮🇱
@jbetlach · 23.6.2026
@CT24zive Tříčlenná „komise OSN“ ve složení Muralidhar, Mumba a Sidoti. Posledně jmenovaný už z této „komise“ jednou rezignoval, stejně jako její tehdejší předsedkyně Pillay. #OSN#komise#politika
106
2
Seznam Zprávy
@seznamzpravy.cz · 23.6.2026
Prezident Petr Pavel a vláda se ocitli v právním sporu před Ústavním soudem, kdy kabinet Andreje Babiše odmítl pustit hlavu státu na summit NATO v Ankare, což někteří považují za pomstu za nejmenování Filipa Turka ministrem, což bylo podpořeno vyhrocenými výroky ministra zahraničí Petra Macinky. #politika#prezident#NATO
Článek reflektuje deset let od referenda o brexitu a tvrdí, že vystoupení Spojeného království z EU spíše přineslo a zhoršilo řadu problémů než je vyřešilo, přičemž upozorňuje na politickou naivitu a ambice aktérů, kteří byli více zaměřeni na vlastní kariéry než na budoucnost země. #Brexit#Británie#politika
@kolovratnikm Kolovratníku, na summit NATO má jet ten, pro kterého to vyplývá z Ústavy. Tedy prezident, který zastupuje stát navenek a vrchní velitel armády v jedné osobě. Bača Babiš a Klausův psík mu mohou dělat servis. Podobně jako vy děláte Babišovi věšák na mafiánské sako. Děkuji. #NATO#politika#prezident
Já ako tomu nerozumim. Myslel jsem si, že pan prezident bude ako nad věcí...
celé je to zvláštní... celé je to nešťastné. Já komunikuju vstřícně!
Za mě je to (žaloba) celé nesmyslné!
@AndrejBabis už to zabal, nevzpomněl sis třikrát❗️co chceš vůbec říct! 🙄
#nejslabiš#babišjezlo#politika#komunikace#kritika