Já ako tomu nerozumim. Myslel jsem si, že pan prezident bude ako nad věcí...
celé je to zvláštní... celé je to nešťastné. Já komunikuju vstřícně!
Za mě je to (žaloba) celé nesmyslné!
@AndrejBabis už to zabal, nevzpomněl sis třikrát❗️co chceš vůbec říct! 🙄
#nejslabiš#babišjezlo#politika#komunikace#kritika