V Německu došlo k rozsáhlému výpadku železniční dopravy kvůli poruše digitálního rádiového systému GSM-R, což vedlo k zastavení provozu dálkových, regionálních i S-Bahn vlaků, přičemž situaci se podařilo stabilizovat pomocí nouzového systému, avšak problémy s dopravu budou přetrvávat do ranní špičky následujícího dne. #DeutscheBahn#GSMR#železnice