Bývalá první dáma Jižní Koreje Kim Kon-hi byla odsouzena na sedm let vězení za úplatkářství, když přijímala luxusní dary, včetně šperků a kabelky, výměnou za zprostředkování pracovních míst a obchodních výhod, a navíc musí zaplatit pokutu 64,8 milionů wonů. #KimKonhi#korupce#JižníKorea