Čím dál víc se jeví jako pravděpodobné, že USA padly do "libanonské pasti" nastražené Íránem:
Vyhlášeno příměří 👉 Írán dává povel Hizballáhu, aby zaútočil 👉 Izrael odpovídá 👉 Teherán označuje Izrael za viníka porušení příměří 👉 Odkládá rozhovory 👉 Tlak USA na Izrael 👉 #LibanonskáPasta#Írán#Hizballáh#US#IR#IL