Před malou chvílí jsem vystoupil na plénu Sněmovny s jasným bodem: chceme, aby mohli volit mladí už od 16 let v komunálních volbách.
Spousta z nich už je teď informačně mnohem gramotnější než řada lidí v mém věku třeba. Náš názor podporuje i nemalá část expertů a politologů, https://t.co/lz5gCutgDp#Volby16#MladeZaci#Demokracie#CZ