Nedělní ráno.
Kruté zrcadlo národního úpadku.
Špatnou češtinou promlouvá k nám premiér Babiš.
Je to masochizmus dívat se na žvanění starého dědka?
Nebo je to trest za volbu našich šílených spoluobčanů?
Znovu jsme vypadli z vlaku.
Znovu budeme za vlakem běžet pěšky.
Jak dlouho? #ČeskáRepublika#Politika#NedělníRáno