"Co si vlastně myslí?" pustil se poslanec ANO Hubert Lang do souseda, který si dovolil vyvěsit transparent na podporu veřejnoprávních médiích na svých vratech.
Co si myslí, pane Langu, je napsáno na tom transparentu. A co si myslíte vy, to je patrné z vaší podrážděné reakce: že lidé mají držet hubu a krok a "neprovokovat" jinými názory. Platilo to za komunistů a evidentně to zase přichází do kurzu za Babišovy vlády.
Já jsem naopak rád za každého, kdo se nelekne vašeho hulvátství a arogance a za svým názorem si stojí. #SvobodaSlova#PublicRelations#Politika