Stojíme na místě, kde komunistický režim nezabíjel jen lidi. Pokusil se zabít i jejich jména, památku, rodiny a hroby. Tady v Ďáblicích je vidět, že rudý teror nekončil smrtí. Pokračoval i po ní. Rodiny často nesměly své blízké důstojně pohřbít, oplakat, ani říct nahlas, kde https://t.co/rIXGsByr7d#PaměťNároda#RudýTeror#Ďáblice#CZ