🤡 Větší kretén, než Zdechovský? Starmer začal sám pro sebe při rezignaci ronit slzy. Tohle musí být nové dno.
„Přijal jsem rozhodnutí Labouristické strany a skutečnost, že mě nepovažuje za nejvhodnější osobu, která by ji měla vést do příštích voleb. Každé rozhodnutí, které jsem učinil, bylo motivováno snahou dát na první místo zemi, kterou miluji. Proto odstoupím z funkce předsedy Labouristické strany.“ #politika#Zdechovský#LabourParty