MA GOOOOOR!
V jedné mé vládě mě lidi neměli rádi...
tak teď mám ministry kteří nejsou tak úplně kompetentní, ale mám je rád! 😆
Tenhle vtipný kousek je o @OtoKlempir a @Prazsky_Espedak a tousťáku 🤡
Jinak tedy hodina a půl monologu oligarchy @AndrejBabis na @CNNPrima byl opět naprostý bizár!
Malinko zrychleno...
#babišjeblb#politika#humor#českárepublika