.@PatrikNacher 12 minut držkoval a bulel, že opozice obstruuje zákon, který není na pořadu schůze... a tedy zneužívají jednací řád (prostě lol 🤡)
aby se následně ukázalo, že vystoupil s přednostním právem a svého času zneužil právě jen ke kňučení a nenavrhl žádný bod, tedy že místopředseda #PS nezná jednací řád 🤪
Díky @J_Bures za reakci! ♥️
A Páťo bylo to 12 minut žvanění, nikoli osm, pokud nevidíš na hodiny, máš tam stoličku. Mmch dostal ses na řadu později, protože jsi co? Nebyl v sále, když na tebe došla řada 🙄
A v důsledku - zaměstnanci veřejnoprávních médií stávkovali včera, proč by nemohli poslanci dnes?
Snad se dokonce nestavíš proti svobodě slova?!
Zrychleno 🙏🏽
#žvástydvojmetru#brečvíc a #nachersi#politika#svobodaslova#obstrukce