Tak víte kdo může za to, že náš @prezidentpavel nepojede na summit @NATO?
No přece @P_Fiala, logicky! 😆
@AndrejBabis i @petr_macinka jsou zoufalci!
To vykrucování a big #kňů ohledně žaloby k @usoud_official si poslechněte, dala jsem to na začátek 😈
#fuckgovernment#omghttps://t.co/oYhQAO3S8C#NATO#politika#czpol