"V Ostravě se v těchto dnech koná mistrovství světa v hokejbalu. V sobotu proti sobě stály týmy Finska a Česka. Ještě než zazněl startovní hvizd, moderátor zahulákal do amplionů větu: „Je mi ctí dnes už podruhé přivítat pana Jaromíra Nohavicu, který…“ Věta byla v záznamu ČT ustřižena po slově „který“. Jak jsem se posléze dověděl od umělce samého, zpíval na úvod mače národní hymnu."
"Podívejte se na záznam, který visí na stránkách veřejnoprávní televize. Zjistíte, že po slově „který“ nastal docela neumětelsky prudký střih a režie (či kdo) vložila znělku šampionátu a ilustrační obrázky."
Vážně si tento zásah dovolí ČT jen dva dny před tím, než chce stávkou požadovat po nás všech velkorysejší financování a přesvědčovat nás o potřebnosti veřejnoprávních médií?
Prakticky každý týden nás pracovníci ČT přesvědčují o zaujatosti, diskriminaci a stranění ve prospěch svým oblíbenců. To pak ale není televize nás všech, ale jen jejich. Tak ať si ji také platí.
https://t.co/h6ooIlZCgp#hokejbal#Ostrava#ČT