@OtoKlempir Jak by mělo vypadat? Měl bys rezignovat a úplně se stáhnout z veřejného života. Jestliže místo toho volíš agresivní urážky a dehonestaci občanů České republiky, kteří ti, mimochodem, platí tenhle tvůj dočasnej výlet do světa politiky, tak si akorát zaděláš na další eskalaci. #politika # ČeskáRepublika #kultura_dialogu