Borisi @borisstastny, nebylo by bývalo lepší kupovat si lajky klasicky v Petrohradu, jak to dělají jiní politici vašeho formátu, když chějí vytvořit iluzi, že je o ně zájem?
Když je kreslíte v Malování, tak si i leckterý volič Motoristů všimne, že sprostě fixlujete. Děkuji. https://t.co/wliEDiHBm7#politika#sociálnímedia#lajky