Proč by to nebylo dobře?
"No protože by se to každý den hráli v médiích. A my potřebujeme pozitivní věci!" 🤡
Včera se tu někdo bál, že @prezidentpavel žalobu nepošle...
Petr Pavel ale není ulhaný knedlík @DolphSegal nebo kašpar @petr_macinka
Je to chlap, jehož slovo platí!
Takže kňuč víc @AndrejBabis 🙂
#babišjezlo#politika#slovensko#medialnimix