V ČR se připravuje plošný zákaz mobilních telefonů v materských a základních školách od září 2027. Výjimky budou pouze pro zdravotní důvody nebo při výuce. Tento krok vzbuzuje různé názory, od podpory po kritiku. Jak na to reagujete vy? #školství#mobility#očesku