Nějak to nevyšlo, no...🥲
Jako bolí to, nejlehčí skupina, jeden bod, navíc to Mexico s náma hrálo, jak když jsme nějakej Gibraltar, ještě si vystřídají brankáře, pohoda...
Nedobře se na to koukalo, vyhrál ten, kdo spal. https://t.co/JL3rcfZAKf#sport#neúspěch#fotbal