Španělský nejvyšší soud odsoudil bývalého ministra dopravy Josého Luise Ábalose na 24 let vězení za korupci související s neoprávněnými smlouvami na nákup roušek během pandemie covidu-19, čímž se prohloubily problémy vládnoucí Španělské dělnické socialistické strany (PSOE) pod vedením premiéra Pedra Sáncheze. #korupce#PedroSánchez#pandemiecovidu-19