"Je dobře, že k podání návrhu došlo. Politická jednání nikam nevedla. V každé slušné společnosti se lidé, pokud se nedohodnou, rozhodnou buď využít služeb mediátora, nebo se obrátí na soud. Na tom není vůbec nic špatného, naopak."
https://t.co/ANR72UtwJEhttps://t.co/1phXAFRZ5Y#politika#sjednání#mediace