Bojím se, že zaměstnanci České televize a rozhlasu stále ještě netuší, s kým mají tu čest. Vzhledem k tomu, jací lidé dnes vládnou Česku a jakými metodami postupují, výstražné stávky si ani nevšimnou. Bez skutečné tvrdé stávky, která bude bolet všechny zúčastněné, to asi nepůjde. #ČeskáPolitika#Zaměstnanci#Stávky